ספרד

Image

טיול לספרד:

ספרד אחת מהמדינות הגדולות באירופה שבשמה הרשמי ממלכת ספרד. ספרד אחת מיעדי התיירות המובילים בעולם נופיה של ספרד מרשימים ומגוונים היא הררית ברובה. עיר בירת שלה הוא מדריד, והעיר המאוכלסת ביותר היא ברצלונה והיא נחשבת לאחת הערים היפות והאהובות ביותר באירופה.

מה ניתן לעשות בספרד

מנזר מונטסראט


מנזר מונטסראט נחשב לאתר הדתי החשוב בקטלוניה הוא מוקד עלייה לרגל קבוצה של נערים מברצלונה ומכל רחבי קטלוניה מגיעים לשם לפחות פעם אחת. את המנזר סובבים נופים עוצרי נשימה והפכו לסיבה טובה לעלות ברגל אליו. אל המנזר ניתן להגיע ברכבל או ברכבת.

Image

המוזיאון הלאומי לאומנות של קטלוניה


המוזיאון הוא מוזיאון לאומי לאומנויות חזותיות קטלאניות. הוכרז כמוזיאון לאומי בשנת 1990 על פי חוק המוזיאונים שהועבר על ידי הממשלה הקטלאנית. מחצר המוזיאון נשקף נוף מרהיב של מזרקת הקסם היפיפה.

Image

מרוץ שוורים


מרוץ השוורים מתקיים כל שנה במסגרת פסטיבל סן פרמין ברחובות העיר פמפלונה שבצפון ספרד הפסטיבל נמשך במשך כ7 ימים המטרה במרוץ הוא לחמוק מקרני השוורים שרצים אך חלקם לא מצליחים ומתו כ-15 בני אדם במהלך במירוץ. זה האירוע המרכזי של הפסטיבל.

Image

המסגד\הקתדרלה של קורדובה:


הוא מבנה של מסגד מהמאה ה-8 המכיל בתוכו כנסיה שנבנתה אחריו במאה ה-13. הוא אתר החשוב ביותר בעיר האנדלוסית בשנת 1984 הוכרז על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת ביחד עם המרכז ההיסטורי של העיר קורדובה.

Image

לבירור וקבלת פרטים נוספים

שם
אימייל *
הודעה *

תודה על התעניינותך השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

המלך ג'ורג' 3 ירושלים, ישראל

+972552728025

+972546260338

gizetravels@gmail.com

גם בפייסבוק