ישראל

Image

טיול לישראל:

ארץ זבת חלב ודבש, מדינת ישראל מופלאה מלאה באתרים היסטוריים,אטרקציות,אתרים תרבותיים ונופים מרהיבים. ישראל בעלת היסטוריה מרתקת מתקופת התנ"ך עד היום, היא חשובה לשלושת הדתות המונותאיסטיות: יהדות,נצרות ואסלאם..

מה ניתן לעשות בישראל

סיור בירושלים


ירושלים עיר מרתקת בעלת סיפורים ושפע של מראות,היא אתר תיירות מרכזי בישראל. ניתן לראות בה את השילוב בין המסורתי לבין העכשווי. אתרים חשובים: כותל,קבר המלך דוד, גולגלתא, כנסיית העלייה לשמיים, הרובע הנוצרי, הרובע המוסלמי, הר הבית ועוד הרבה מקומות מופלאים.

Image

סיור בטבריה


טבריה שוכנת בצפון ישראל בגליל התחתון. בנצרות היא נחשבת לאזור קדוש יש בה ובסביבתה כנסיות רבות, למשל כנסיית הבכורה של פטרוס-פרמסי, ומקומות המוזכרים בתנ ך. בנוסף יש את הירדן והכנרת ועוד אזורים שווים ומומלצים לביקור.

Image

סיור באילת


אילת עיר מלאה באטרקציות ובילויים היא סמוכה למדינת מצרים. אילת מושכת אליה אלפי תיירים בשנה ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות, ספורט ימי, טיול ג'יפים, מסלולים באזור שמורת הרי אילת ועוד שלל של אטרקציות. אילת היא העיר היחידה אשר פטורה ממס.

Image

סיור בחיפה


חיפה היא העיר הגדולה ביותר בצפון ישראל והשלישית בישראל, האוכלוסייה מעורבת יהודית-ערבית. היא מרכז תחבורה, תעשייתי ותרבותי. ברחבי העיר מבחר רחב של אתרי תיירות הגנים הבהאים, מנזר סטלה, מאריס, מערת אליהו הנביא...

Image

לבירור וקבלת פרטים נוספים

שם
אימייל *
הודעה *

תודה על התעניינותך השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

המלך ג'ורג' 3 ירושלים, ישראל

+972552728025

+972546260338

gizetravels@gmail.com

גם בפייסבוק