אתיופיה

Image

טיול לאתיופיה:

אתיופיה מדינה מלאה באתרים תרבותיים מיוחדים, היסטוריה נפלאה, נופים עוצרי נשימה ואנשים חמים שלא הכרתם. לאתיופיה יש להציע חבילות נופש מושלמות: טרקים, ספארי,רכיבה על סוסים, צפייה בציפורים ועוד רבים וטובים.

מה ניתן לעשות באתיופיה

אקסום


מומלץ להקדיש זמן לאקסום זה המקום לחקור טירות, ארמונות וכנסיות עתיקות שמהוות מאות שנים של היסטוריה. העיר אקסום היא העיר הקדושה ביותר לנוצרים. יש הטוענים שבכנסיית גבירתנו מרים מציון שבעיר שוכן ארון הברית המקורי והעתיק ובו לוחות הברית שניתנו למשה בהר סיני.

Image

הרי סמיין


הרי סמיין או סימיאן הם רכסי הרים בצפון באתיופיה שהוכתרו לאתר המורשת העולמית בשנת 1978 בהרים חיים בעלי חיים נדירים למשל: בבון זנוב, יעל אתיופי ועוד מינים בסכנת הכחדה באזור ישנם כמה כפרים על ההרים וחיים שם כ-30,000 אנשים . ראש דשן הפסגה הכי גבוהה בהרי סמיין וההר הגבוה ביותר באתיופיה ומספר רביעי אפריקה.

Image

טיול סירה באגם טנא


טאנה הוא האגם הגדול ביותר באתיופיה המוביל אל הנילוס הכחול, מקור מים חשוב ביותר למדינה כולה. טיול שייט באגם עשוי לקחת אותך ל 20 כנסיות נזירות, רבות מהם מהתקופה המאה ה -14. מנזר אורה קידנה מיהרט אחד הפופולריים ביותר. אפשר למצוא אותו בחצי האי זגה השופע, והקישוטים המפוארים של הבניין ובלתי נשכחים.

Image

טראק בארטה אליי - הר געש


כמובן שאמא טבע סיפקה דברים עוצרי נשימה משלה, כולל תפאורות לחופשות הטיול והטיפוס הטובות ביותר ביבשת אפריקה. טרק להר הגעש ארטה אליי הוא מאתגר בינוני, קחו בחשבון את הצורך במדריכים מקומיים (זהו הר געש פעיל) הכינו מראש ציוד המתאים להתמודדות עם הטיול ואותן הטמפרטורות הגבוהות ופסגות החום בקיץ בחלק זה של אתיופיה.

Image

לבירור וקבלת פרטים נוספים

שם
אימייל *
הודעה *

תודה על התעניינותך השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

המלך ג'ורג' 3 ירושלים, ישראל

+972552728025

+972546260338

gizetravels@gmail.com

גם בפייסבוק