מרוקו

Image

טיול למרוקו:

מרוקו ארץ קסומה המתאימה לכל סוגי הטיולים (טיול משפחות,טיול שורשים, טיול מאורגן, טיול זוגות, ירח דבש ועוד..) במרוקו יש הכל מהכל שווקים מיוחדים וצבעוניים, מבנים מופלאים ביופיים, קניונים מרהיבים, תרבות מרתקת ואתרים מרתקים.

מה ניתן לעשות במרוקו

קזבלנקה


עיר הבירה הכלכלית והגדולה בערי מרוקו ומרכז מסחרי ותעשייתי. בעיר יש את המסגד חסן השני המפואר (המופיע בתמונה למעלה) אחד המסגדים הגדולים בעולם בנוסף קזבלנקה בעת אחת הנמלים הגדולים באפריקה.

Image

מרקש


מרקש נקראת גם בשם כינוי "עיר האדומה" משום שהצבע המרכזי במיוחד בעיר העתיקה הוא אדום בגלל שצבעה של האדמה באזור אדומה. העיר מפורסמת בעיקר משווקיה הצבעוניים והססגוניים. שכונת היהודים במרקש שופצה מהרצון של המלך לשמר את את המורשת היהודית בארצו, ברובע נמצא גם בית כנסת "אל-עזמה".

Image

פאס


פאס היא הבירה הדתית והתרבותית של המדינה היא אחת מהערים הקדושות לאסלאם. היא העיר העתיקה ביותר מערי המלוכה של מרוקו, בעיר אטרקציות שונות ורבות כגון תצפית על העיר 2 תצפיות מהממות על העיר. בעיר הוקם שכונת היהודים מאלח לראשונה ב 1438.

Image

מקנס


בעבר שימשה כעיר בירה של מרוקו והיא השלישית מבין ארבעת ערי המלוכה של מרוקו. היא מפורסמת בעקבות הארמון המלכותי שלה המוקף בגנים מפוארים. בעיר נמצא גם המאלח שכונת היהודים שהוקם לראשונה בפאס ולאחר מכן במרקש ואכן גם במקנס כיום חיים בעיר כ- 200 יהודים ונמצא בעיר בית הכנסת הגדול.

Image

לבירור וקבלת פרטים נוספים

שם
אימייל *
הודעה *

תודה על התעניינותך השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

המלך ג'ורג' 3 ירושלים, ישראל

+972552728025

+972546260338

gizetravels@gmail.com

גם בפייסבוק